Olej 5W-50 Signature Series Synthetic Motor Oil 0,95l AMS OIL
Dostępność: Dostępny ( na naszym magazynie )
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 57,00 zł 57.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 46,34 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena w sklepie stacjonarnym: 60,00 zł
ilość szt
Zyskujesz 5 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Producent: AMSOIL

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest :

AMS 5W50 

Opakowanie 946 ml

Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL Signature Series 5w50 został opracowany tak, aby przewyższać swoją jakością wszystkie konwencjonalne i syntetyczne oleje silnikowe.

 

Łączy on w sobie najnowsze technologie wykorzystywane do produkcji olejów syntetycznych z najwyższej klasy dodatkami firmy AMSOIL dzięki unikatowej recepturze, spełniającej coraz wyższe wymagania, którym muszą sprostać oleje stosowane w nowoczesnych silnikach. Signature Series zapewnia najwyższe parametry i jakość, na których zbudowana jest reputacja AMSOIL. Wiedza i doświadczenie ponad 40 lat w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w dziedzinie olejów skutkowały opracowaniem tej wyjątkowej receptury, która podnosi poprzeczkę dla olejów silnikowych.

AMSOIL, lider rynku syntetycznych środków smarnych, wyprodukował pierwszy na świecie syntetyczny olej silnikowy zaakceptowany przez API w 1972 roku. AMSOIL, the First in the Synthetics®, to najlepsze co możesz dać swojemu silnikowi- zaufaj bogatemu doświadczeniu AMSOIL.

Chroni Twój silnik
Olej silnikowy AMSOIL Signature Series zapewnia wyjątkową ochronę przed zużyciem. Dzięki wytrzymałej warstwie filmu olejowego, zabezpiecza powierzchnie metalowe, a doskonałe dodatki przeciw zużyciowe zapewniają zmniejszenie zużycia powierzchni metalowych maksymalnie zwiększając trwałość silnika. W teście Sekwencyjnym IIIG, rutynowo trwającym 100 godzin, syntetyczny olej silnikowy AMSOIL Signature Series wykazał wyjątkowe właściwości ochronne wałka rozrządu i popychaczy, nawet po dwukrotnym wydłużeniu okresu próby. Szczegółowe informacje można znaleźć w Double-Length Sequence IIIG Engine Test Technical Study (G3320).

Zmniejsza zużycie paliwa
Syntetyczny olej silnikowy Signature Series został opracowany z myślą o optymalizacji zużycia paliwa dzięki maksymalizacji wydajności energetycznej. W przeciwieństwie do konwencjonalnych olejów, jego jednolita struktura molekularna pomaga na lepszy przepływ i redukcję tarcia powierzchni metalowych. Zastosowanie dodatków zmniejszających tarcie pozwoliło jeszcze bardziej zwiększyć jego wydajność energetyczną.

Wydłuża okresy między wymianami oleju
Zastosowanie syntetycznego oleju silnikowego AMSOIL Signature Series pozwala na znaczne wydłużenie okresów pomiędzy wymianami w stosunku do rekomendowanych przy zastosowaniu olejów konwencjonalnych. Jego wyjątkowa formuła i zestaw dodatków pozwalających na wydłużenie eksploatacji jest w sposób naturalny odporna na utlenianie i neutralizuje kwasy przez cały wydłużony okres eksploatacji. Olej Signature Series został opracowany, aby zapewnić silnikowi wyjątkową ochronę, czystość i najwyższe parametry przy wydłużonych okresach pomiędzy wymianami. Pozwala na redukcję czynności obsługowych i ilości zużytego oleju.

Utrzymuje tłoki w czystości
Nadmiar nagaru na tłokach może doprowadzić do przedwczesnego zapłonu i stuków w silniku, co skutkuje utratą mocy, zmniejszeniem zużycia paliwa, a w ekstremalnych przypadkach uszkodzeniem silnika. Dodatki najwyższej jakości oraz duża odporność na wysokie temperatury pomagają utrzymać tłoki w czystości maksymalizując wydajność silnika. Po przeprowadzeniu 200-godzinnego Testu Sekwencyjnego IIIG (dwukrotnie wydłużony), olej Signature Series wykazał doskonałe właściwości czyszczące i znacząco przewyższył wymagania dla testu 100-godzinnego.

Niepokonany w temperaturach ekstremalnych
Olej silnikowy Signature Series jest odporny na rozkład termiczny w stopniu przewyższającym oleje konwencjonalne i inne oleje syntetyczne. Wzbogacony środkami myjącymi i dyspersantami, zapobiega odkładaniu się szlamów i utrzymuje silnik w czystości. W przeciwieństwie do olejów konwencjonalnych, Signature Series nie zawiera wosków, pozostaje płynny w temperaturach poniżej zera, co ułatwia rozruch, polepsza przepływ i wpływa na zmniejszenie zużycia elementów.

Zmniejsza zużycia paliwa i szkodliwe emisje
Gdy temperatura oleju wzrasta, pojawia się zjawisko lotności (wypalania), powodując znaczny wzrost zużycia oleju i emisji spalin. Olej Signature Series odporny na parowanie lepiej niż inne oleje pomaga zredukować zużycie oleju i dymienie.

ZASTOSOWANIE
Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL Signature Series stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pojazdów zasilanych silnikami benzynowymi. Zaleca się dla wszelkich pojazdów, które wymagają zastosowania olejów zgodnych ze specyfikacjami wymienionymi poniżej:
5W50 (AMR): API SN, SM ...; Ford WSS-M2C931-C (Mustang)

ZGODNOŚĆ
Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL Signature Series jest kompatybilny z innymi konwencjonalnymi i syntetycznymi olejami silnikowymi. Mieszanie olejów silnikowych AMSOIL z innymi olejami, skraca żywotność oleju i zmniejsza jego walory eksploatacyjne. AMSOIL nie poleca wydłużania okresów pomiędzy wymianami, w przypadku gdy zastosowano domieszkę innego oleju.
Dostępne na rynku dodatki do oleju nie są zalecane do stosowania razem z syntetycznym olejem AMSOIL.

 

PARAMETRY TECHNICZNE
AMSOIL Signature Series 5W50 Motor Oil (AMR)
Lepkość kinematyczna w 100°C, cSt (ASTM D445)
20.3
Lepkość kinematyczna w 40°C, cSt (ASTM D445
127
Wskaźnik lepkości (ASTM D2270)
184
Lepkość CCS cP w (°C) (ASTM D5293
5052 (-30)
Temperatura zapłonu °C (°F) (ASTM D92)
230 (446)
Temperatura spalania °C (°F) (ASTM D92)
252 (486)
Temperatura płynięcia °C (°F) (ASTM D97)
-47 (-53)
Lotność NOACK, % utrata masy (g/100g) (ASTM D5800)
7.4
Wysoka temperatura /wysoka gęstość dynamiczna w 150°C, 1.0 X 106 s.-1), cP (ASTM D5481) HTHS
4.7
Test czterech kul przy 40 kgf, 75?C 1200 obr/m, 1 h, średnica uszkodzenia, mm (ASTM D4172)
0.35
Całkowita liczba zasadowa TBN (ASTM D2896)
12.6

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium